Характеристика школи

Донецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №3 Донецької міської ради Донецької області заснована в 1961 році. Засновник закладу - управління освіти Донецької міської ради, форма власності - комунальна.
     Проектна потужність школи - 260 місць. Складається з 3 будівель (навчальний корпус, спальний корпус та їдальня). На теріторії школи знаходяться господарчі будівлі: котельна, прачечна, гараж. Стан збереження задовільний, будівлі та приміщення відповідають державним санітарним нормам.
     Головним завданням школи-інтернату є утримання, виховання та навчання дітей, які потребують соціальної допомоги (не мають необхідних умов для виховання та навчання в сім'ї), розвиток їх природніх здібностей, формування соціально зрілої особистості. Основними напрямками роботи щодо забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківского піклування, дітей з малозабезпечених сімей та учнів соціально враздивих категорій є їх виявлення, облік та створення умов для їх навчання, виховання та розвитку.
     У школі-інетрнаті створені умови для проживання, навчання та розвитку дітей. Діти-сіроти і діти, позбавлені батьківського піклування, знаходяться в школі як під час навчального процесу, так і під час канікул. Для них під час канікул працює комп'ютерний клас, спортивний та тринажерний зали, швейна майстерня, вокальний гурток і гурток образотворчого митсецтва. Для дітей данної категорії організуються екскурсії, поїздки по місту, походи в кінотеатри. Діти проходять медичний огляд. Діти-сіроти та діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечені єдиними квитками. Велика увага приділяється захисту житлових, майнових та аліментних прав, питанню по призначеню пенсій.
     Усі діти школи-інтернату забезпечені предметами гардеробу та текстильної білизни, предметами першої потреби згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 17.11.2003р. № 763.